follow us

Про брендІва Нероллі - український дизайнер, модельєр жіночого одягу. У 2017 році створює свою першу колекцію і представляє її на Odessa Holiday Fashion Week, що послужило вдалим стартом для дизайнера. Щорічно беручи участь в рамках Ukrainian Fashion Week та демонструючи свої нові колекції, модельєр стає успішною і популярною серед українських і європейських споживачів, а також представників шоу-бізнесу. На рахунку у дизайнера 6 повноцінних колекцій.

 

У 2019 Іва Нероллі випускає одну з найсильніших колекцій SS'20 «RENAISSANCE», провівши показ і fashion show в колаборації з українськими скульпторами сучасності. Цю колекцію вона повторно презентує в Парижі, де підкорює серця європейських байерів. В цьому ж році Іва Нероллі отримує свої нагороди за «Високий професіоналізм і вагомий внесок у соціально - економічний розвиток України » в проекті« Жінка Року ». Слідом отримує нагороду за «Розвиток, створення і популяризації української моди ». Іва Нероллі веде активну участь в благодійних та соціальних проектах України.

 

У ДНК бренду закладена жіночність, сексуальність і глибокий духовний потенціал представниць прекрасної статі. Ми створили власний принт, який широко використовується у другій колекції і, на сьогоднішній день, є безумовної родзинкою і відмінною рисою бренду.