Боді

Боді


  • Brand:IVA NEROLLI
  • Product Code: CC'18/19.33.29.34.001
  • Availability: In Stock

    • 1,560 грн

    • 3,120 грн

Available Options
  

Боді з принтованої еластичної віскози у стилістиці 90-х.

Ця модель входить до лінійки одягу для спорту та дозвілля IVA NEROLLI SPORT, та начебто, зве туди,  де навколо красиві люди, весело та гарний настрій, а кожна клітина шкіри дарує свіже відчуття пружності тіла. 

Ця модель боді дуже сучасна, її можна компанувати як з кежуал одягом, так і грати на грані, надягаючи під ділові костюми та розбавляючи офісну рутину яскравим та свіжим акцентом.

Завдяки еластичності та шовковистості віскози, боді чудово прилягає до тіла. Глибокий округлий виріз горловини та спини відкриває тіло для руху, класичний виріз низу та м’яка ластовиця робить цей рух ще й комфортним, тому боді з принтованої віскози дуже підходить й для занять у спортзалі, для йоги  та для танців.

Якщо ви звернете увагу на сам принт то вам він здається знайомим, і недарма, бо він створений під впливом відомих візерунків колекцій середини 90-х від Versace, HERMES, ESCADA. Надихнувшись цими прикладами дизайнер бренду IVA NEROLLI створила свій інтерпретований принт,  додавши особистого бачення та зашифрувавши у візерунок особливе послання для кожної його володарки.

У принтах боді з еластичної віскози закодовано символи родючості, нескінченності, захисту, здоров’я та жіночої сили. І тут, як і в усіх своїх колекціях,  дизайнерка бренду IVA NEROLLI робить акцент на жіночності, на своєму баченні жіночої краси та привабливості, начебто захищаючи таємними символами жіноче життя та посилюючі жіночі чари.

Маємо сміливість сказати, що це не просто боді, це магія захисту та впливу жіночих символів у одязі.

 

Якщо звернути увагу на матеріал, то, як для одягу, що має задовольнити різні потреби - і для спорту  і для життя,  боді створено з ідеального составу. Речі з віскози чудово підходять для частого використання, віскоза має на дотик усі властивості шовку, але менш капризний та більш стійкий до зовнішніх факторів матеріал.

  

Догляд: суха хімчистка, єкочистка, або ручне прання у теплій воді +30°С,з використанням мильного розчину, без хімічно агресивних речовин. Прання без віджимання. 

 

 

Характеристики
Колір чорний принт
Розмір S
Колекція Сruise Collection 2018/2019
Склад 100% віскоза