Блуза

Блуза


  • Brand:IVA NEROLLI
  • Product Code: REN/SS20.0667.29.4.001
  • Availability: In Stock

    • 4,130 грн

    • 5,900 грн

Available Options
Ніжна та романтична блуза з натурального шовку - справжній перл колекції Renaissance від IVA NEROLLI.

Класичний прямий крій. Модель, начебто, повинна бути простою, але, навпаки, виглядає дуже ефектно, завдяки дизайнерському рішенню. Практично прозорий, повітряний шовк фіксується довгими стрічками-зав’язками з рюшом та збірками на зап’ястках, маленьким класичним комірцем та шовковими ґудзиками. Все інше- шовкове повітря.

Блуза виповнена у надзвичайному кольорі- коричнева гамма, відтінок дубової кори і, начебто, з запахом вологої землі, яка готова прокинутися від зимової сплячки та насититися весняними ароматами сонця та молодої зелені. Цей рідкий відтінок шовку може змінюватись та чудово поєднується, як з монохромною гамою, так і з яскравими кольорами, наприклад фісташковим або малиновим, пасує як до холодної, так і до теплої кольорової гами іншого, обраного для образа, одягу.

Блуза прозора, і до неї буде дуже чудово пасувати топ з щільного шовку на тоненьких бретелях, або базове боді. І тут розкривається багато варіантів для єксперементів з кольором обраної основи під блузу.

Блуза, як і практично усі речі колекцій від IVA NEROLLI, чудово комбінуються з речами різного стилю. Тут можливі і класичні костюми, і джинсовий одяг, підбори або бабуши – усе буде доречно та буде виглядати розкішно.

Блуза виготовлена з павутинного шовку, тому вона потребує особливої уваги у догляді. Шовк дуже тендітний матеріал, майже самий тендітний серед натуральних матеріалів.

Стовідсотковий шовк – це не просто розкіш. Цей цінний матеріал підходить тим, у кого чутлива шкіра, бо він гіпералергенний, цей матеріал має низку корисних для самопочуття властивостей. Тому речі з шовку дуже дорогі.

Але й сам шовк, окрім лікувальних властивостей, має низку важливих моментів у догляді. Шовк не терпить парфуми, різки запахі та колір шовку не любить яскравого сонця. Це потрібно враховувати при догляді за речами з шовку.

Догляд: суха хімчистка, єкочистка

 

Характеристики
Колір коричневий
Розмір M
Колекція Spring Summer 2020 Renaissance
Склад 100% шовк