follow us
+38 067 800 80 08       Київ, Драгомирова, 17
Блог
Садові пристрасті: перша кутюрна колекція IVA NEROLLI

Український бренд IVA NEROLLI знає, як зробити будь-яке наше свято особливим — марка представила першу кутюрну колекцію, яка називається Gardens.

Gardens — це 12 особливих образів, у яких використано виняткові техніки крою, дорогі італійські тканини, вишивку та складну ручну роботу.

Детальніше - VOGUE


Блог
Бренд IVA NEROLLI представляє першу лінійку для новорічних свят

Бренд IVA NEROLLI представляє свою першу кутюрную лінійку, створену спеціально для новорічних свят. На противагу швидкої моді дизайнер Іва Нероллі створила 12 святкових образів, в яких використовуються виняткові техніки крою, дорогі італійські тканини, вишивка і складна ручна робота. Натхненням для дизайнера послужило ландшафтне мистецтво і сади Парижа. Нова колекція отримала назву "Gardens" і присвячена циклічності часу і соціальним контрастів. Дизайнер запрошує здійснити маленький втечу в епоху Франції часів Людовика XIV і відчути велич королівських свят того часу, де пересичення і буржуазна розкіш ось-ось зміниться насувається соціальної бурею. Відчуття дизайнером тієї епохи передається і в відібраних для лінійки матеріалах: глибокий смарагдовий оксамит, кашемір з шовковою ниткою, складна вишивка і декоративні елементи ручної роботи. На створення кожного з дванадцяти унікальних капсульних образів було витрачено понад сто годин роботи майстрів бренду. Саме в цій колекції вперше, як елемент образу, з'являється золота квітка Neroli - ключовий символ і нове народження бренду. Один із знакових аксесуарів колекції - шовковий шарф, який можна використовувати і в створенні повсякденного способу, і в грі для двох в романтичній обстановці. Поєднання шовку і бахроми шарфа ніби дає натяк на початок любовної гри, яка може початися в будь-який момент. Шарф був створений в колаборації з брендом шовкових аксесуарів D.OLYA Ольги Дворянській, яка розробила складний орнамент з благородними квітами неролі. Неймовірно жіночні образи першої кутюрної лінійки від IVA NEROLLI звуть туди, де розкіш найприроднішим чином переплітається з природою, де горять свічки, звучать вірші та грає музика, де в лабіринтах садів днем ​​грають в хованки, а вночі зізнаються в коханні, туди, де можна змінювати декорації, сценарії, наряди, де можна бути різною, залишаючись собою. Туди, де є можливість знову, і знову проживати ту приголомшливу епоху, хоч на кілька годин чарівного свята зупинивши сучасний стрімкий світ.

Блог
IVA NEROLLI про колекції, діджиталізацію моди І вплив пандемії

Український дизайнер Іва Нероллі, авторка бренду IVA NEROLLI, розповіла Harper`s Bazaar про бестселери бренду, підході до створення колекцій, діджіталізаціі моди і зміни, пов'язані з пандемією.

Детальніше - BAZAAR

Блог
Iva Nerolli презентували нову колекцію під назвою Blitz

Український бренд Iva Nerolli презентував нову колекцію під назвою Blitz. Головним принтом стала чорно-біла клітка. «Маскулінність зустрічається з жіночністю і чорний переплітається з білим» - головний девіз колекції, до якої також увійшли сумки розроблені спільно з брендом Orlik. Як створювалася колекція і що послужило натхненням - дизайнер Бернда розповіла в інтерв'ю.

Детальніше - ELLE