follow us
Вихід нової колекції DEMARCHÉ

Вихід нової колекції DEMARCHÉ

Новий сезон для бренду – це не просто випуск нової колекції – це виклик, це крик, це DEMARCHÉ. Сьогодні — це не просто про гарні речі, це про спосіб говорити так, як ми найкраще вміємо — візуально. Це про одяг, який був народжений в Україні, одяг, який покликаний стати символом свободи, незламності та сили. Це не просто розрив шаблонів класичного жіночого гардеробу, це заклик до зовнішнього незалежного прояву та СВОБОДИ.DEMARCHÉ – уособлює глибокий внутрішній та зовнішній протест нинішнім обставинам. Протест, у якому наша головна героїня – сильна, красива, сексуальна та незалежна жінка – уособлення нашої країни.

Посилання колекції у виклику консервативності, де нагота і багатошаровість перетинаються з класикою та епатажністю, і виклик світу про неможливість більше мовчати і не діяти.


За словами самого дизайнера: «Усі протокольні костюми та обмеженість кольору вбивають жінку в жінці, закриваючи шлях до її свободи та сексуальності».


Продовжує ідею особливий крій та форми. У колекції домінує лак, легкі прозорі тканини на противагу чоловічим силуетам. Драпірування та аксесуари задають грайливий тон колекції.