follow us
+38 067 800 80 08       Київ, Драгомирова, 17

Блуза


  • Виробник:IVA NEROLLI
  • Код товару: NY19/20.0713.9.2.001
  • Наявність: В наявності

    • 3315 грн

    • 5100 грн

Доступні варіанти
Фантазійна блуза прямого крою з високим комірцем- стійкою та широкими манжетами стане улюбленою річчю у гардеробі.

Дизайнерка IVA NEROLLI для створення колекцій завжди обирає рідкісні, коштовні або несподівані матеріали. Цей матеріал виключно несподіваний, його називають і «травка» і «шорстка»  і «пір’я райської пташки» - це говорить про те, що речі з цього незвичайного полотна виключно «як живі».

Іскра, легкість та рух фактурних «травинок» викликає бажання торкнутися. Ця раптова спокуса обеззброює чоловіків, і жінок. Взагалі, у цієї блузи дуже простий силует, тому фактура привертає увагу з подвійною силою. Чудова, «жива» річ.

Блуза дуже ефектно комбінується з шовковими брюками, з шортами, з джинсами. Безліч комбінацій з обув’ю та аксесуарами різних стилів роблять цю блузу чарівним рішенням і для вечірнього вбрання, і для кєжуал образу.

Якщо ви звернете увагу на состав то зрозумієте, що блузу можна носити хоч кожного дня. Взагалі, поліаміди – дуже невибагливі та стійкі тканини. Для створення цієї блузи с штучного матеріалу було обрано не алергенний состав тканини.

Догляд: суха хімчистка, єкочистка, або ручне прання у теплій воді +30°С,з використанням мильного розчину, без хімічно агресивних речовин. Прання без віджимання. 

 

Характеристики
Колір чорний
Розмір S/M
Колекція New Year Collection 2019/2020
Склад 100% поліестер